18° Gök gürültülü hafif yağmurlu
  • EURO 6.45
  • DOLAR 5.60

Beyonce’un Güzellik Sırlarından İlham Alın

Güzellik - 29 Ekim 2015 11:30 A A

Cilt bakımı bir kadın için vazgeçilmezdir. Bir kadın her zaman şık ve zarif olmak ister. Ve cilt bakımını da kusursuz bir şekilde yerine getirmek… Beslenme şekilleri ve diyetler her zaman tartışılır konulardır fakat; kadın her zaman fit görünümü için elinden geleni yapar… Tabi bu esnada bir takım küçük ipuçları edinmek kadının işini kolaylaştıran etmenlerdir. Her zaman fit ve zarif görünen ve güzellik sırları bir çok kişi tarafından merak edilen tanınmış kişilerin güzellik için uyguladıkları da önem taşır. Şimdi size Beyonce’un güzellik sırlarından bahsedeceğiz… Siz de bazı fikirlerinden ve uygulamalarından ilham alarak kendinize uygulamak isteyebilirsiniz.

  • Çantada her zaman bir güneş gözlüğü bulundurmak, makyaj yapma gününde olmayanlar için bir kurtarıcı oluyor ve göz altında var olan şişlik veya morlukları kapamanızda etkili olacağını düşünüyor.
  • Beyonce’un en önemli tavsiyelerinden biri kendin yakıştırmak… Yani gördüğünüz her şey siz de iyi durmayabilir. Kendine yakışanı giymek ve takmak sizi kendinize özel ve daha cazip kılacaktır.
  • Beyonce, saçları için doğal yaplar tercih ediyor. Doğal yağ karışımıyla saçlarınız daha canlı ve daha parlak görünebilir. Beyonce, saçlara daha az zarar veren sülfatsız şampuanlar tercih ediyor ve saç bakımında E vitaminini öneriyor.
  • Doğallığa önem verin diyor… Çarpıcı ve fazla makyaja hiç gerek yok. Daha çok ten uyumunuzu bozmayan makyajlar tercih etmelisiniz ve aptığınız makyajlar daima doğallıktan uzaklaşmamalı…
  • Beyonce, tam bir fitness düşkünü… Sağlığa zararlı olan mısır cipslerini çok sevsede onlardan uzak durmaya çalışıyor. Ve hem sağlığı hem de güzelliği için spora oldukça önem veriyor.
  • Kereviz tüketmenin önemini de vurguluyor Beyonce. Harika bir vücuda sahip olmada kerevizin de etkisi olduğundan bahsediyor.
Bu haber 90 kez okundu.
Güzellik - 11:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.