18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.45
  • DOLAR 5.60

Cameron Diaz’ın Cilt Bakımı Tüyoları

Güzellik - 30 Ekim 2015 07:47 A A

Kusursuz bir güzelliğe sahip Cameron Diaz’ın cilt bakımı için uyguladığı yöntemleri, diyet, beslenme ve sağlık hakkında düşüncelerini okuduğunuzda yapmak istediğiniz ilk şey uygulamak olacaktır. Pratik, küçük fakat etkili yöntemlerle sağlığınıza ve bedeninize verdiğiniz önem sizin de harika bir vücuda sahip olmanız için yeterli olacaktır.

Cameron Diaz, Beslenme, diyet, alkol ve sigara konusunda titiz davranıyor. Sağlık için sigaranın bırakılması gerektiği kanısında.. Üstelik, yoğun tempolu bir spor yapanlar için sigaranın hayatında yer almaması gerektiğini düşünüyor.

Beslenmesine önem veren Cameron Diaz, aç kalmanında önemini vurguluyor.. Karnın tıka basa doymasından çok enerji alacak besinler tüketmenin önemli olduğunu düşünüyor..

Cilt bakımına önem veren Diaz, bakımını evde uygulayabiliyor. Pazar günlerini kendisine ayırmayı tercih eden ve dışarı çıkmaktan hoşlanmayan Cameron Diaz, kişilerin kendilerine vakit ayırmaları ve, o günlerini kendilerine program yaparak, listeler çıkararak geçirmelerini bir yandan da dinlenmelerini öneriyor ve kendisi de uyguluyor. Buhar banyosunun önemine de dikkat çeken Diaz, evde bakımın önemi olduğunu vurguluyor. Cilt bakımı için maden suyu kullanıyor. Buhar banyosunu ihmal etmiyor.. Makyaj sonrası yüzünü ılık bir suyla silmenin bebeksi bir dokunuş yarattığını belirtiyor. Maydonozun da cilde iyi geldiği herkes tarafından bilinir. Diaz, da maydonoz severlerden.. Peeling yerine ise süt tozu kullanıyor. Süt tozunu biraz ıslatarak cildine uygulayan Diaz’ın güzelliğine baktığımızda dikkat ettiği bir takım ufak ipuçlarına önem vermek gerektiği çıkıyor ortaya.. Cameron Diaz’ın güzellik sırlarından daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız  “The Body Book” adlı kitabını  mutlaka okumalısınız..

Bu haber 124 kez okundu.
Güzellik - 07:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.