17° Açık
  • EURO 6.39
  • DOLAR 5.59

Egzersizlerle Mutluluğu Yakalayın

Pilates - 29 Eylül 2015 13:20 A A

Sıkı kalçalar için bir çok egzersiz tavsiye edilebilir fakat; dik, sıkı, mükemmel bir görüntü beklentisine sahipseniz bu ihtiyacı karşılayacak egzersiz programını edinmeniz gerekecek..
Peki ya sıkı ve fit bir vücut..Tüm bunlar için sağlıklı beslenme koşullarına, biraz başarma hırsına ve istikararlı olarak spor yapmaya ihtiyacınız var..

Zayıflamanın gerçekleşmesinden sonra sarkan kol ve gevşek vücudu toparlamak ve biraz da diri ve sağlıklı bir vücut tipine sahip olmanın en önemli gereklerinden biri pilatestir. Bu konu hakkında pilates egzersizleri kategorimizden faydalanabilir ve kendinize göre bir program oluşturabilirsiniz..

Kilonuz, yaşınız, beslenme alışkanlıklarınız, varsa geçirmiş olduğunuz rahatsızlıkları belirtirseniz size özel programlar da hazırlayabiliriz.. Veya belki de yalnızca ben basit seviyede pilates yapmak istiyorum ama nasıl bir program yapacağıma karar veremedim diyor olabilirsiniz.. Bel çevresine etki edecek egzersizleri bir bütün halinde görmek isteyebilirsiniz.. Sizin merak ettiğiniz neler var.. Bizimle paylaşmak ister misiniz..
İstekleriniz doğrultusunda biz de sizin için pilates programları, bölgesel çalışma programları oluşturabilir ve indirerek duvarınıza asabileceğiniz takvimler hazırlayabiliriz..Bunun için alt kısımda bulunan yorum bölümüne taleplerinizi belirtebilirsiniz..

Bu haber 324 kez okundu.
Pilates - 13:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.