Özel Pilates Dersleri

Pilates - 2 Ekim 2015 08:51 A A

Deneyimli bir eğitmen eşliğinde birebir ders aldığınız zaman daha çabuk yol kat edersiniz.  Eğitmeniniz zayıf noktalara eğilerek daha verimli sonuçlar almanız için size faydalı olacaktır. Pilates hakkında kendinizi geliştirirken fırsatınız olduğu zaman mutlaka özel ders alın. Düzenli pilates dersleri bu programdan en üst şekilde faydalanmanızı sağlar.

Vücudunuzda sakatlanmalar veya kalıcı duruş bozuklukları varsa özel ders aldığınızda çözüme ulaşacağınızı göreceksiniz. Özel derste eğitmenin tüm ilgisi sizin üzerinizde olacağından kaliteli bir eğitim süreci deneyimlemiş olacaksınız.

Özel derslerden nasıl faydalanırız

Özel ders almayı düşünüyorsanız, zamanınıza ve bütçenize gore haftada en az 1 en çok 3 defa olacak şekilde bir ayarlama yapabilirsiniz. Öğrendiklerinizi evde veya kalabalık bir ortamda tekrar edip pekiştirerek özel ders sayılarını azaltabilir, tercihe gore grup derslerine devam edebilir veya evde kendiniz belli bir temel aldıktan sonra evde çalışmaya devam edebilirsiniz.  Fakat profesyonel yardım her zaman önemlidir.  Dersler ortalama 1 saat sürer ve ne yazik ki bu derslerin fiyatları arasında büyük farklar görülmektedir.

Bu haber 353 kez okundu.
Pilates - 08:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.