20° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.67

Seksi Dudaklar için Ruj Markaları ve Fiyatları

Güzellik - 29 Ekim 2015 11:44 A A

CHRİSTİAN DİOR RUJ

Daha çok dudak rengine yakın renkler üretmesi konusunda bilinen Christian Dior, ruj konusunda isim yapmış bir markadır. Christian Dior rujlarının fiyatları 80 ile 110 TL  arasında değişiklik göstermekle birlikte kullanımı uzun süren bir ürün. Kalitesi ile tercih edilen bir ürün olan Christian Dior rujları denemeye değer..

christian-dior-ruj-modelleri

LANCOME RUJ

En iyi ruj markalarından biridir.. Kalıcılığı ve yumuşak hissiyatı ile bilinir. Çok çeşitli renk seçenekleriyle her tene herkese hitap eden Lancome rujlarının fiyat aralığı 60 ile 90 TL arasında değişiklik gösterir.

Lancome-Lipstick-Colors

ESTEE LAUDER RUJ

Marka bilinirliği yüksek bayanların sıkça tercih ettiği ve severek kullandığı bir üründür Estee Lauder.. Estee Lauder ürünlerine 60 ile 80 TL arasında bir fiyata sahip olabilirsiniz..

estaa-lauder

CLİNİQUE RUJ

Capcanlı renkleri tercih eden bayanlar için Clinique marka rujlar oldukça ideal.. Üstelik Clinique bir çok ünlü makyözünde tercihi..

Clinique-Almost-Lipstick-37-Luscious-Honey

CHANEL RUJ

Dudaklardaki etkisi paha biçilemez.. Her kadının aradığını bulabileceği bir his yaratır Chanel..Ve tutkunu olursunuz.. Fiyatı 90 ile 110 TL arasında değişiklik gösteren Chanel Rujlarını tercih etmekten zevk duyacaksınız..

chanel

Bu haber 91 kez okundu.
Güzellik - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.